Hvad er bedre, end jeres budskab i hænderne på nye kunder? Vi tilbyder et stort udvalg af kvalitetsprodukter med logotryk, til gode priser. Lad dig endelig inspirere af vores produkter, og tøv ikke med at kontakte os for et uforpligtende tilbud.
Skal dit navn eller budskab på facaden eller i butikken? Vi kan hjælpe med alt fra produktion til opsætning af alt i skilte og reklamer.
Reklameartikler er et stærkt værktøj til at øge eller bevare kendskabet til din virksomhed. Kun fantasien sætter grænsen for hvordan du kan få dit navn og budskab i hænderne på kunderne. Bliv inspireret i vores store udvalg af reklameartikler.
Hvad er bedre, end jeres budskab i hænderne på nye kunder? Vi tilbyder et stort udvalg af kvalitetsprodukter med logotryk, til gode priser. Lad dig endelig inspirere af vores produkter, og tøv ikke med at kontakte os for et uforpligtende tilbud.
En laptoprygsæk beregnet til hverdagsbrug. Har en 17″ laptoplomme i hovedrummet, en lynlåslomme med nem adgang på den forreste flap og en lynlåslukket forlomme med flere rum. Denne rygsæk omfatter opgraderinger som materiale af høj kvalitet med tryk, indvendig foring med tryk, vinylbrik med snørehuller og udskiftelige lynlåsskydere. Tilføjede funktioner som en netlomme til vandflaske samt silikonehåndtag i bunden gør denne taske uundværlig.
Antal | Pris uden logo |
---|---|
1 – 49 | 152,00 DKK |
50 – 99 | 152,00 DKK |
100 – 499 | 152,00 DKK |
500+ | 152,00 DKK |
Farve | Olivengrøn |
---|---|
Materiale |
Vær blandt de første der får besked, når vi dele nyheder, skarpe tilbud og meget mere. Vi sender aldrig mere end 2 om måneden, og kun når vi har noget på hjerte vi tror du vil have glæde af.
Lerbakken 64
8410 Rønde
Tlf. 7022 7026
freka@freka.dk
CVR nr. 2421 0774
Man-tor: 8-16
Fredag: 8-14
Lør-søn: lukket
Skilte – arbejdstøj – tryk & broderi – bilreklame – reklameartikler og meget mere. Over 4.000 glade kunder tager ikke fejl.